SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skanörs Båtklubb
Fotboll
Styrelsen & kansliet

Översta raden från väster: Lars Balkfors, Lena Bjelkedal, Stefan Persson

Andra raden från vänster: Jennie Frank Bergman, Hugo Johansson, Gunnel Nilsson

Kontaktinfo till styrelse, kansli & kommittéer
Namn Titel/Kommitté Telefon Email
Lars Balkfors Ordförande 0725-62 66 52

lbjulemar@hotmail.com

Stefan Persson V. Ordförande & Sponsoransvarig 0708-47 85 85

stefan@disab.nu

Helén Johansson Kassör

0705-48 34 47

johansson.m.helen@gmail.com

Lena Bjelkedal Sekreterare

0703-58 81 91

lena.bjelkedal@gmail.com

Hugo Johansson Ledamot 0705-52 42 10

hugojohansson@gmail.com

Jennie Frank Bergman Ledamot/Tävling 0705-49 20 42

jenniefrankbergman@gmail.com

Erik Dahlbäck Ledamot/Träning 0721-62 01 17

dahlback.erik@gmail.com

Gunnel Nilsson Kansli/Seglarskola 0739-99 40 47

gunnelnnilsson2009@hotmail.com

Sofia Skoglösa Seglarskola  

sofia@skoglosa.com

Malin Steffensen Allsvenskan Lag  

malin@steffensens.se

Björn Boklund Allsvenskan Tävling Skanör  

bjorn.boklund@gmail.com

Leif Wessel Motorbåt  

leif.wessel@gmail.com

Marianne Palmkvist Sailing Ladies  

em.palmkvist@gmail.com

Staffan Nilsson IT 0703-48 01 87

staffan@sntravel.se